Penzion Montana, Zelená Lhota, Šumava

Rodinný penzion se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumavy - v Zelené Lhotě. Zelená Lhota je oblíbené letovisko v příjemné krajině na svahu Prenetu, nad pravým břehem údolní nádrže Nýrsko. Penzion leží ve výšce 550 m n.m., 7 km od Nýrska, 12 km od Špičáku a 14 km od Železné Rudy. 15 km od penzionu je hraniční přechod Železná Ruda - Alžbětín.Penzion má celoroční provoz a je vhodný pro rodiny s dětmi a nebo skupinu přátel. Nabízíme Vám soukromí, klidné místo pobytu hned u lesa a potoka.

Ubytování je ve 3 samostatných apartmánech. 1 apartmán je 2 lůžkový, 2 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami, 3 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami. Celková kapacita je pro 14 osob včetně přistýlek. Apartmány se nachází v přízemí , kdy každý má svůj vlastní vchod.Před apartmány je zahradní sezení a při nepříznivém počasí je možno posedět pod dřevěným altánem s grilem. Každý apartmán má předsíňku a dva apartmány mají dva pokoje. Vybavení apartmánu - TV, moderně zařízená koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem, kuchyňka je vybavená nádobím, kávovarem,varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickým vařičem,lednicí. Možnost stravování v restauraci v Zelená Lhotě u vlakového nádraží.

Autobusová zastávka je vzdálená 150 m, železniční zastávka Zelená Lhota je od nás 1 km - zajistíme zdarma odvoz.

Na velké zahradě 4 500 m2 si můžete posedět na slunci, ve stínu stromů a taky u potoka. Pro děti je na zahradě - pískoviště, houpačka, dětský zahradní plastový domek,dětské plastové posezení . Ohniště k opékání i grilování. Volejbalové hřiště a fitko s rotopedy a posilovacími stroji, elektrické šipky, ping-pong. Samozřejmostí je parkoviště pro auta hned u penzionu a úschovna kol a lyží.

V létě: Od nás můžete vyrazit do lesa na houby a borůvky, chodit na turistické a cyklistické výlety, vyjet vlakem ze Zelené Lhoty směrem na Železnou Rudu kde jsou slalomové káry a dětské hřiště ve sportovním areálu .Zelené autobusy - jezdí po Národním parku Šumava. Koupání - na koupališti v Nýrsku, Aquapark Lam v Německu.

V zimě: Pro začátečníky a děti lyžařský areál Hojsova Stráž -2km, Ski Areál na Špičáku má 5 sjezdovek -12 km, Ski Areály v Železné Rudě -14 km, běžkařské upravované trasy ze Železné Rudy a v Národním parku Šumava.

Tipy na výlety: Horské vrcholy - Ostrý,Prenet,Pancíř,Špičák, Velký Javor/Německo/, Údolní nádrž Nýrsko, Černé a Čertovo jezero,Bílá strž - vodopád, Lake jezero, Prášily s Poledníkem, Povydří, Horská Kvilda, Modravské slatě - Národní park Šumava, hrady a zámky: Klenová, Švihov, Velhartice, Kašperk, Rabí, zřícenina Pajrek v Nýrsku, vycházkové okruhy Nýrskem, Klatovy - katakomby, Černá věž, Hamry, Domažlice, Železná Ruda, Německo - Bavorský les, Sušice, Kašperské Hory,

Na každém apartmánu je pro Vás přichystaná složka s tipy na výlet - mapky, letáky, jízdní řády, brožurky.

Ceník:

   

   PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA LEDEN, ÚNOR, BŘEZEN, DUBEN, KVĚTEN, ČERVEN A SAMOZŘEJMĚ UŽ I LETNÍ POBYTY volejte na tel. číslo 722 772 320  Pavlína Šmerdová  .


SILVESTR   -   Při pobytu min. 5 nocí  -  400,-Kč.Týdenní pobyt-  tj. 7 nocí, zaplatíte pouze za 6 nocí a 7 noc je ZDARMA. PŘI POBYTU méně než 5 nocí - už cena za 450,-kč. ZIMNÍ ZAHRADU MÁTE K DISPOZICI PRO ZÁBAVU I TANEC.

 WIFI PŘIPOJENÍ V PENZIONU MÁME PRO HOSTY ZDARMA. 

 

      DÁRKOVÝ POUKAZ NA UBYTOVÁNÍ V PENZIONU MONTANA  - můžete nadělit dárek pro své známé, rodiče či kamarády 

 


 Ceny v období od 5.ledna do 31.května a od 1.září do 23. prosinceDospělá osoba  300,-Kč
Senioři nad 65 let  250,-Kč
Děti do 3 let  zdarma bez nároku na lůžko
Děti od 4 let do 12 let  300,-Kč
Malý pes     50,- Kč
Velký pes   100,- Kč
Dětská postýlka 100,-Kč

Za ubytování na 1 noc se připlácí 50,-Kč
Skupiny od 10 do 14 osob, cena možno dohodou.

 Ceny v období od 1.června do 31.srpna
Dospělá osoba  350,-Kč
Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko
Děti od 4 let do 12 let  300,-Kč
Malý pes     50,- Kč
Velký pes   100,- Kč
Dětská postýlka 100,-Kč

Pro toto období je nutná rezervace a zaplacení zálohy 20% z celkové ceny.              
Pro skupiny od 10 do 14 osob, cena možno dohodou.

  Silvestrovský pobyt od 24.prosince do 4.ledna
Dospělá osoba  400,-Kč  až 450,-Kč dle počtu nocí
Děti do 3 let  zdarma bez nároku na lůžko
Děti od 4 let do 12 let  400,-Kč
Malý pes     50,- Kč
Velký pes   100,- Kč
Dětská postýlka 100,-Kč

Pro toto období je nutná rezervace a zaplacení zálohy 20% z celkové ceny.
Pro skupiny od 10 osob - při pobytu od 6 nocí - nabízíme pro následující osoby pobyt zdarma. Volejte přímo na mobil 722 772 320.


Storno podmínky:

21 dnů a více před nástupem pobytu Vám vrátíme 100% zálohy.
20 -14 dnů před nástupem pobytu Vám vrátíme 75% zálohy.
13 - 7 dnů před nástupem pobytu Vám vrátíme 50% zálohy.
Méně než 7 dnů před nástupem záloha propadne.

Lastminute a akční nabídky

Kontakt :

Pavlína Šmerdová
Zelená Lhota 41
340 22 Nýrsko

Tel: +420 722 772 320
e-mail: pavlinasmerdova@seznam.cz

Zahrada
Stolní tenis
Zahrada
Zima
Zahrada
Pokoj
Jídelna